AL-KO SF 4036 - akumulátorový vertikutátor

 
  • 1 z 3
 
  • Ľahký a tichý, ideálny pre malé trávnaté plochy
  • Akumulátorová prevádzka nezávislá od elektrickej siete (akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky)
  • Práca bez výfukových plynov
  • Veľká obratnosť a držanie stopy vďaka 2-osovému prevedeniu
  • Stabilný vertikutačný valec s oceľovými nožmi
Dostupnosť Skladom do 24-48 hodín
163,90 € / ks    
Značka AL-KO
Kategória Akumulátorové
 

Akumulátorový vertikutátor AL-KO SF 4036 Vám pomôže pri údržbe Vašich trávnatých plôch. Vďaka nízkej hmotnosti a veľkej obratnosti je ideálnym partnerom pre menšie trávnaté plochy do 250 m².

S akumulátorovým vertikutátorom AL-KO SF 4036 môžete pracovať vo Vašej domácej záhrade nezávisle od elektrického kábla. Ľahká a obratná konštrukcia sa vynikajúco hodí do menších záhrad. Výšku držadla možno niekoľkými pohybmi rúk nastaviť podľa Vašich osobných potrieb, vďaka čomu budete pracovať bez únavy a ergonomicky. Poskytnite Vášmu trávniku opäť vzduch na dýchanie a možnosť dobre prijímať živiny.

Akumulátorový vertikutátor AL-KO SF 4036 je poháňaný  40 V lítium-iónovým akumulátorom zo série EnergyFlex, ktorý je v ponuke v alternatívnom prevedení 4 Ah a 5 Ah. Kompaktná konštrukcia vertikutátora s pracovnou šírkou 36 cm a 2-osovým prevedením, ktoré sa stará o vysokú jazdnú stabilitu, zaručuje príjemnú prácu. Pracovnú hĺbku vertikutačného valca možno nastaviť centrálne v 5 krokoch. Vertikutačný valec má 12 robustných oceľových nožov, ktoré akumulátorovému vertikutátoru AL-KO SF 4036 zabezpečujú dlhú životnosť. Vertikutačný valec možno niekoľkými pohybmi rúk zameniť za prevzdušňovací valec (obj.č. 113621) s efektívnymi oceľovými pružinovými zubami, ponúkaný ako možný doplnok, vďaka čomu môžete Váš trávnik jedným strojom nielen vertikutovať, ale ešte aj prevzdušňovať. Ako doplnková výbava je v ponuke 50 l tkaninový zberný vak (obj.č. 113622).

Obj.č. 113574
EAN 4003718057775
Produktová rada EnergyFlex
Typ akumulátora 40 V / 4 (5) Ah
Pracovná šírka frézovania 36 cm
Prevádzkový režim Akumulátorové
Objem koša v litroch optional 50 L
Funkcia Bočné vyhadzovanie
Prevzdušňovací valec optional
Pre trávnaté plochy do (v m²) 250
Nastavenie hĺbky zentral, 5-fach
Frézovací valec 12 Stahlmesser
Hmotnosť v kg cca. 11,7
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.