VILLAGER VILLY 4000 E (4 Ah) - Akumulátorová kosačka

 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 2
 

VILLY 4000 E je model akumulátorovej kosačky, ktorá je poháňaná spoľahlivým, indukčným AC motorom. 

Dostupnosť Skladom do 24-48 hodín
297 € / ks    
Značka VILLAGER
Kategória Akumulátorové
 

Kosačka na baterky je ako stvorená pre mestský životný štýl, pre ekologických ľudí, ľudí žijúcich v radových stavbách a podobne. Tento model je ideálny pre malé a stredne veľké trávnaté plochy. Aku kosačka vám poskytne najpohodlnejšiu cestu kosenia vašej záhradky. Má vysoký výkon, ľahký štart, tichý chod, žiadne emisie, otravný elektrický kábel či spotrebný materiál ako olej, benzín, filter, sviečka a podobne. Tento model má centrálne nastaviteľnú výšku kosenia v 5 rôznych stupňoch od 2,5 do 7,5 centimetra. VILLY 4000 E je kompaktná, spoľahlivá a ľahká - váži približne 15,5 kg. Táto akumulátorová kosačka je vybavená zberným košom s objemom 40 litrov.

40 / 4 Ah batéria Li-ion od Samsung vám poskytne prevádzkovú dobu 40 minút, čo je dostatočný čas na pokosenie vášho pozemku s rozlohou do 250 m2. Vďaka 40 V rýchlonabíjačke nabijete batériu pohodlne a rýchlo už za 60 minút. Li-ion batérie sú oveľa lepšie a spoľahlivejšie ako klasické batérie. Stav nabitia batérie si môžete skontrolovať kedykoľvek. Aku kosačka má väčiu autonómiu a je vždy pripravená na prevádzku. Batéria a nabíjačka sú súčasťou balenia.

Typ motora: AC indukčný motor
Typ batérie: Li-ion, Samsung 40V / 4 Ah
Výdrž batérie: 40 minút
Nabíjačka: 40 V, rýchlonabíjanie
Doba nabíjania: 60 minút
Šírka kosenia: 37 cm
Odporúčaná plocha kosenia: 250 m2
Výška kosenia: 5 stupňov, 25 - 75 mm, centrálne
Druh pohonu: Tlačenie
Ø kolies predné / zadné: 152 mm / 178 mm
Skelet: Polypropylén
Objem zberného koša: 40 l
Hmotnosť: 15,5 kg

Pojazd Bez pojazdu
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.