VILLAGER VTB 852 - Kultivátor

 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Kultivátor (rotavátor) VILLAGER VTB 852 je skvelý pomocník pre domácich záhradkárov, ktorí hľadajú spoľahlivý a kvalitný stroj na obrábanie pred sadením.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
719 € / ks
Značka VILLAGER
Kategória Benzínové
 

Tento stroj vám poskytne dlhú životnosť, výkonnosť, rýchlosť a hlavne spoľahlivosť. Zabudnite na manuálne a namáhavé trápenie sa s rýľom. Kultivátor vám ušetrí množstvo času, peňazí a energie.

  • Spoľahlivosť
  • Výkonnosť
  • Perfektná kombinácia ovládateľnosti
  • Nízka hmotnosť
  • Dlhá životnosť

VTB 852 ponúka perfektnú kombináciu ovládateľnosti, nízkej hmotnosti a komfortný užívateľsky prístup. Ku kultivátoru je možné si dokúpiť obľúbené príslušenstvo ako oborávaciekolesá či vyorávač na zemiaky. V jednom stroji tak nájdete multifunkčného pomocníka pre prácu vo vašej záhrade.

Stroj je poháňaný motorom vlastnej značky VILLAGER s výkonom 4,1 kW a objemom 212 cm3. Má 3 prevody – dva vpred a jeden vzad. Rukoväť kultivátora je nastaviteľná, takže výšku si môžete nastaviť podľa vašej potreby. V cene sú 2 gumenné kolesá pre pohodlnú prepravu stroja do úložného priestoru.

Ak hospodárite na väčších vonkajších plochách, odporúčame vám tento kultivátor, ktorý je našim najobľúbenejším a najpredávanejším strojom v tejto kategórii.

Motor, objem: VILLAGER VGR 250H, 212 cm3
Výkon: 4,1 kW / 7 HP
Objem palivovej nádrže: 3,6 l
Objem olejovej nádrže: 0,6 l
Pracovná šírka: 85 cm
Počet rotorov: 6
Prevody: 2 dopredu, 1 dozadu
Prevodovka: remeň+reťazová prevodovka
Palivo: bezolovnatý benzín
Hmotnosť: 61 kg