Nové značky v sortimente

   Neustále sa pre Vás snažíme rozširovať sortiment nášho e-shopu a tentokrát sme sa zamerali na kategóriu „Záhradná technika“.

   V našej ponuke  máme známych a kvalitných výrobcov záhradnej techniky. Aby ste mali na výber z viacerých produktov, ktoré by vyhovovali Vašim individuálnym potrebám, doplňujeme ďalších výrobcov. Rozhodli sme sa obohatiť náš e-shop o produkty výrobcu záhradnej techniky MTD.

 Kto je MTD a čo vlastne ponúka? Na túto otázku nájdete odpovede v nasledujúcich riadkoch.

   História spoločnosti MTD ((Modern Tool and Die Company) siaha až do roku 1932, kde vznikla ako rodinná firma v americkom štáte Ohio so zameraním na nástrojársku výrobu. Od roku 1954 kedy MTD vstúpilo do odvetvia záhradnej techniky sa venuje výrobe a distribúcii záhradnej techniky postupným vybudovaním prevádzok v Severnej Amerike, Európe, Ázii a Austrálii.

   MTD pod sebou sústreďuje ďalšie známe značky ako sú Cub Cadet, Troy-Bilt, Remington, Robomow, Yard Machines, Rover, WOLF-Garten a Bolens. Spoločne tak ponúkajú sortiment výrobkov, ktoré vyhovujú každému typu zákazníka a záhrady.

   Do sortimentu značky patria okrem iného kvalitné kosačky, krovinorezy, záhradné traktory, píly, vertikutátory, záhradné vysávače, fukáre, rotavátory, plotostrihy, snehové frézy.

   Sme veľmi radi, že Vám vieme ponúknuť tieto kvalitné a cenovo výhodné produkty aj v našom e-shope. Niektoré máme priamo na našom sklade a ďalšie Vám vieme dodať do 2 respektíve 5 pracovných dní.

   Pre všetku ponúkanú záhradnú techniku samozrejme zabezpečujeme náhradné diely, záručný aj pozáručný servis v autorizovaných servisoch.

    a     b

    c     d