TOUCHDOWN SYSTEM 4

 
  • 1 z 4
 

Postrekový neselektívny systémovo pôsobiaci herbicíd, určený na ničenie jednoročných a trvácich burín v ovocných sadoch, ornej pôde a nepoľnohospodárskej pôde.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom Skladom Skladom
BAL (ml)
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
8,10 € / ks 14,90 € / ks 3,10 € / ks 2,10 € / ks od 2,10 €    
Značka FLORASERVIS
Kategória Herbicídy proti burinám
 

Touchdown® System 4 obsahuje účinnú látku glyfosát, ktorá je prijímaná listami. Prípravok pôsobí neselektívne ako listový systémový herbicíd proti širokému spektru jednoročných a viacročných burín vrátane pýru plazivého, pichliača roľného a mlieča roľného. V rastlinách sa rýchlo šíri. Po aplikácii na list aktívne rastúcich burín je Touchdown® System 4 translokovaný do koreňov, stolónov, odnoží, čo vedie k totálnemu zničeniu rastliny. Preto je dôležité, aby buriny dosiahli dostatočnú plochu povrchu listov, zaisťujúcu vstrebávanie prípravku. Optimálna doba pre aplikáciu proti trvácim burinám je tesne pred alebo na začiatku kvetu. K dosiahnutiu dostatočnej translokácie prípravku Touchdown® System 4 do odnoží, je vždy treba počítať s kultiváciou najskôr týždeň po aplikácii. U väčšiny trvácich burín je treba počkať s kultiváciou minimálne 7 dní. Pri kontakte s pôdou sa inaktivuje.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.