O nás

  Vitajte na našich stránkach a dovoľte mi, aby som Vám predstavila našu spoločnosť. Sme spoločnosť, ktorá Vám chce priniesť prehľadné, ľahké, jednoduché a hlavne výhodné nakupovanie záhradkárskych potrieb od osív, postrekov, hnojív až po ľahkú a ťažkú záhradnú techniku prostredníctvom internetu. A taktiež Vám chceme prinášať novinky v oblasti záhradkárstva formou blogov, ktoré budeme postupne pridávať.

  Prvé kontakty so záhradkárstvom si pamätám ešte z detských čias, keď sa rodičia po prevrate začali venovať tomu, čo ich bavilo – záhradkárstvu a následne predaju záhradkárskych potrieb. Postupom času vybudovali záhradkársku predajňu Montána na Šulekovej ulici v Nových Zámkoch a neskôr rozšírili svoju činnosť aj na veľkoobchod záhradkárskych potrieb, kde som často pomáhala a získala skúsenosti z oblasti záhradkárstva.

  V súčasnosti, keď je pre zákazníkov pohodlnejší nákup cez internet, sme sa s manželom rozhodli vybudovať eshop záhradkárskych potrieb s ponukou nielen tradičných, ale aj nechemických produktov, ktoré sú šetrné k prírode. Tieto produkty môžete nájsť v kategórii BIO.

  Aktuálne držíme skladom viac ako 75% ponúkaných produktov, ktoré expedujeme do 24 hodín. Ostatné produkty máme u svojich dodávateľov a sme schopní ich dostať na sklad a odosielať do 24-48 hodín.

  Veríme, že Vás našou širokou ponukou produktov, flexibilitou a výhodnými cenami oslovíme a stanete sa aj Vy našimi spokojnými zákazníkmi.

 Lucia Mihalíková Bogárová

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.