ORCHIDEA S VITAMÍNOM B1 250 ML

 
  • 1 z 3
 

Hnojivo obsahuje všetky hlavné výživné látky nevyhnutné pre zdravý rast a bohaté kvitnutie, ktoré je pri orchideách žiadúce. 

Balenie: 250 ml

Dostupnosť Skladom
1,50 € / ks    
Značka Agrichem
Kategória Pre izbové rastliny
 

Hnojivo obsahuje všetky hlavné výživné látky - dusík, fosfor, draslík, mikroprvky - železo, mangán, zinok a meď (vo forme chelátov EDTA), bór, molybdén a vitamín B1. Všetky tieto látky sú nevyhnutné pre zdravý rast a bohaté kvitnutie, ktoré je pri orchideách žiadúce. 

Dávkovanie: 1/2 uzáveru (cca 5 ml) hnojiva sa pridá do 2 litrov vody. takto pripravený roztok aplikujeme v období apríl - september 2x do mesiaca. Mimo toto obdobie aplikujeme roztok 1 x do mesiaca. na prípravu zálievky treba použiť odstátu vodu izbovej teploty.

Rada pre zalievanie: črepník s orchideou postavíme do 15 cm vysokej misky, zhora polievame roztokom dovtedy, pokiaľ nebude v miske 5 cm vrstva zálievky. Črepník necháme po dobu 20 minút v miske. Po uplynutí doby črepník vyberieme a necháme odkvapkať a postavíme do suchej misky. Zvyšky roztoku môžeme použiť na hnojenie balkónových a izbových rastlín.