HECHT 5601 - robotická kosačka

 
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Dostupné od 6/2019.

Robotická kosačka pre kosenie plôch do 800 m2. Li-ion akumulátor 28 V/2,5 Ah. Bluetooth aplikácia

Dostupnosť Na dotaz
619 € / ks    
Značka HECHT
Kategória Robotické
 

Robotická kosačka v záhrade znamená veľa ušetreného času a kvalitný trávnik. Vďaka tomu, že pokosí trávnik pravidelne aj niekoľkokrát týždenne, dosiahnete jeho exkluzívneho vzhľadu, pretože trávnik nie je podsekávaný a tak netrpia po kosení takým šokom, ako pri nepravidelnom používaní bežných kosačiek. Ostré nože odsekávajú končeky trávy, ktoré prepadnú voľne ku koreňom trávnika, kde rýchlo zetlejú a pôsobí ako hnojivo podobne, ako pri mulčovaní bežnou ručne vedenou kosačkou. Odpadá teda aj problém s odpratávaním a likvidáciou pokosenej trávy. 
Inštalácia kosačky ja absolútne jednuduchá. Na vhodnom mieste na záhrade umiestnite nabíjačku a pomocou priloženého kábla ohraničíme priestor, v ktorej sa kosačka bude pohybovať. Kábel na pozemku uchytíte pomocou priložených zapichovacích úchytiek. Nabíjačku pripojíte do elektrickej siete, na prehľadnom ovládacom paneli nastavíte dni a čas v ktorých má kosačka kosiť, nastavíte požadovanú výšku trávnika a tým je kosačka pripravená. 
V nastavených časoch kosačka začne vo vymedzenom priestore kosiť trávnik. Ak počas kosenia dôjde k vybití akumulátoru, kosačka sa automaticky vráti na nabíjaciu stanicu a po dobití v práci pokračuje. 
Kosačka je samozrejme vybavená bezpečnostnými senzormi, ktoré bránia  jej poškodeniu, vyhýba sa prekážkam na záhrade. Polohový senzor zaistí bezpečnosť detí a zvierat - ak je kosačka nadvihnutá alebo sa prevráti, okamžite sa sama vypne a nože sa zastavia. Samozrejmosťou je aj veľké bezpečnostné tlačidlo na vrchnej strane kosačky, ktorým je možné kosačku kedykoľvek ručne vypnúť.

Kosačka je veľmi tichá, neprodukuje žiadne emisie. Nebude vás ani vašich susedov rušiť ani hlukom, ani zápachom spálených splodín. 
Vďaka robotickej kosačke ušetríte týždenne niekoľko hodín času, ktoré môžete venovať relaxu, alebo iným činnostiam.

skelet plastový
záber (cm) 18
nastavenie výšky (mm) 20-60
centrálne nastavenie výšky kosen áno
akumulátor - kapacita (Ah) 2,5
akumulátor - napätie (V) 28
doba nabíjania (min) 100
akumulátor - typ Li-ion
doba prevádzky na nabitie (min.) 80
maximálny náklon (stupne °) 45
maximálna plocha sekania (m2)

 

800

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.